Witamy na stronie
BUS PLUS Przewóz OsóbProfesjonalny transport bagaży

Firma Bus Plus specjalizuje się w przewozie osób i bagaży na terenie między innymi miast Warszawa i Łódź. Świadczymy nasze usługi z dużym powodzeniem, o czym świadczy wdzięczność i zaufanie naszych Klientów. Bus Plus to profesjonalni kierowcy, którzy służą pomocą, profesjonalizm i doświadczenie. W każdym aspekcie naszej pracy staramy się być najlepsi, każde zlecenie traktować indywidualnie i odpowiednio się do niego przygotowywać. Negocjujemy ceny, świadczymy oryginalne i kompleksowe usługi. Jesteśmy dla naszego Klienta, którego stawiamy na pierwszym miejscu.

Oprócz przewozu osób oferujemy także transport bagażu. Wiadomym jest, że transport dużej ilości bagażu i sprzętu może być problematyczny, szczególnie biorąc pod uwagę, że nie każdy ma dostęp do pojemnych i przystosowanych do rzeczy takich jak transport bagażu, pojazdów. To zadanie może sprawić sporo problemów i trudności. Bus Plus świadczy usługi z zakresu transportu bagaży - transportujemy bagaż przy przeprowadzkach, w czasie podróży, wyjazdów za granicę.

Transport bagażu o różnych gabarytach to dla nas pestka!

Nasze pojazdy to regularnie sprawdzane i nowoczesne samochody osobowe oraz busy, które przystosowane są do czynności takich jak transport bagaży. Jeśli wybierasz się w podróż i martwisz się, że bagaże mogą sprawić kłopot w podróży, nasza oferta powinna cię zainteresować. Transport bagażu oferowany przez Bus Plus odbywa się w sposób staranny, profesjonalny i przejrzysty. Ceny ustalamy na początku współpracy i trzymamy się ich do końca zlecenia. Traktujemy naszą prace poważnie, a swojego klienta z szacunkiem i powagą. Wiemy, jak ważny w dzisiejszych czasach jest transport i bezpieczny przejazd z miejsca na miejsce, również jeśli chodzi o transport bagaży. Naszym priorytetem jest tak zorganizować transport bagażu, żeby Klient nie musiał się o nic martwić.

Istotą działania Bus Plus jest wyręczanie Klienta, pozwolenie mu na zajęcie się swoimi sprawami, podczas gdy pracownicy firmy zadbają o jego bezpieczeństwo, komfort i wygodę. Kierowcy Bus Plus to profesjonaliści, doświadczone i biegle posługujące się językiem angielskim osoby, które zadbają zarówno o atmosferę podczas przejazdu jak i o bezpieczeństwo pasażerów i ładunku podczas czynności takiej jak transport bagaży. Nasi pracownicy dbają o realizowanie polityki firmy w praktyce oraz o jej dobre imię. Długoletnie doświadczenie w pracy na terenie miast Łódź i Warszawa sprawia, że żadne zlecenie nie jest dla nich wyzwaniem niemożliwym do podjęcia i kompleksowego zrealizowania. Bus Plus to firma, której warto zaufać. Zadbamy o to, żeby twojapodróż, przeprowadzka, a także jakakolwiek wybrana przez Ciebie aktywność związana z przewozem bagaży przebiegła bez problemów.Pyrzowice

Wyobraź sobie, że wybierasz na wakacje do Egiptu. Potrzebujesz transferu na lotnisko i z lotniska. Twój samolot startuje w Pyrzowicach, koło Katowic. Co robisz, jedziesz swoim autem i zostawiasz je na parkingu? Czy zamawiasz busa i wykupujesz przejazd z Łodzi? Pozwól, że przedstawię Ci, która opcja jest dla Ciebie bardziej korzystna.
Czytaj więcej...

Podróżowanie gości weselnych

Wyobraź sobie, że bierzesz ślub w Łodzi, a marzysz o weselu w Opocznie ( 85km od Łodzi). Masz kilka możliwości zorganizowania transportu swoim gościom: Możesz poprosić swoich znajomych o transport lub zamówić busa:) Pokażę Ci, że jednak ta druga opcja jest lepszą z nich.
Czytaj więcej...

Wyjazd nad morze- Gdańsk

Planujesz wakacje, uważasz, że wszędzie jest dobrze ale nad morzem najlepiej. Dlatego bierzesz 7 znajomych i wyruszacie do Gdańska na weekend. Mimo, że jest to podróż spontaniczna masz do wyboru kilka opcji.

Czytaj więcej

Oferta

OfferKontakt:

Chcesz wiedzieć jak mało może Cię kosztować przejazd?

Zapytaj nas on-line lub zadzwoń:
509-324-347


biuro@bus-plus.pl


W treści maila proszę podać:

Ilość osób, Miejsce wyjazdu, Miejsce docelowe, Datę realizacji zlecenia.